SÜNERGILINE TALLINN, KINDEL INVESTEERING TULEVIKKU

Tallinn on kiiresti muutuv ja pidevalt areneva linnaruumiga Eesti äritegevuse keskus. Kontrastiderohkes pealinnas sulanduvad ühte vanalinna keskaegsed gildihooned ning moodsa arhitektuuriga klaasist ja terasest kõrghoonetega all-linn, kus leiab hulgaliselt hinnatud restorane ning laia valiku kaupluseid, meelelahutusasutusi ja kultuurikeskuseid.

Novira Plaza asub Tallinna südalinnas mainekaimas äripiirkonnas. Modernse arhitektuuriga 15-korruselisse kõrghoonesse on projekteeritud nii kaasaegsed eksklusiivsed büroopinnad kui luksuslikud korterid, millest avaneb suurepärane vaade nii linnale kui merele.

Põhjalikult läbimõeldud arhitektuuriline lahendus, hoone sisekujundus ning hoolikalt valitud tippkvaliteetsed viimistlusmaterjalid loovad Novira Plazas töö- ja elukeskkonna, mis vastab ka kõrgeimatele nõudmistele. Tegemist on ainulaadse võimalusega saada Tallinna citys asuva büroopinna omanikuks. Kõik kontorid ja korterid arendatakse müügiks, rendihuvilised aitab Novira Capital kokku viia sobiva pinna investoritega.

VAATA INVESTEERIMISOBJEKTE SIIT : NOVIRA INVESTEERIMISOBJEKTID

Vabad büroopinnad:

Äripinnad korrustel:

Bürood korrustel:

Korterid korrustel: